Türkçe Türkçe

Hakkımızda


Grammy Travel Service​, 2011 yılında kuruldu ve aynı yıl Kültür ve Turizm Bakanlığı onayı ile Bodrum’da kaliteye, görev bilincine duyarlı yerli-yabancı turistlere hizmete başladı.

Bodrum, çoğunlukla bilindiği gibi, Avrupa’nın tarih, kültür ve eğlence cenneti Ege kıyılarında kurulu ve onlarca antik uygarlığı da  kucaklayarak günümüze taşımış bir yerleşke. Atacağınız her on adımda, bir tarihi kalıntıya rastlamanız şaşırtıcı olmayacak. 

Ege’nin doğal çeşitliliği de, Ekoturizm’e meraklı kişi ve grupların dikkatini toplamakta. Grammy Travel Service, doğal bitki örtüsünü, doğal yaşam biçimlerini, gastronomik zenginlikleri de keşfetmek isteyen gezgin dostlarımızın beğenisine sunmak görevini sevinç ve samimiyetle üstlendi. Çünkü Grammy Travel Service, Ekoturizm’in doğanın korunmasına, sosyal yaşamın sürekliliğine olduğu kadar ülke ekonomisine de sonsuz yararlar taşıdığına inanır, savunur.

Yalnızca Bodrum, Ege ve çevresini veya yalnızca eğlenceyi hedeflemedi Grammy Travel Service. Ülke coğrafyasının farklı çıkış noktalarından başlayarak, Türkiye’nin her köşesindeki kültür, tarih, spor, ekolojik zenginlikleri öğrenerek keşfetmek isteyen gezgin dostlarımıza hizmet sunmayı görev sayıyor. 

Grammy Travel Service kurulduğu günde, bir temel amaç belirlemişti. Tüm Türkiye’nin seyahat acentesi olmak. Bu amaç, bizlere bir görev inancı yükledi.   
Bu inançla hazırladığımız çok çeşitli paket programlarımız, izlemekte olduğunuz web sitemizde yer alıyor. 

Grammy Travel Service TÜRSAB üyesidir.

 

Künye

Şirket Ünvanı : GTS Seyahat Acentalığı Org. Tur. Tic. Ltd.Şti

Seyahat Acentası Adı : Grammy Travel Service

TÜRSAB Belge Numarası : A - 6925

Yayın Sorumlusu : Onur ÖZ

Ticaret Sicil No : 009418

Adres : Eskiçeşme Mah. Adnan Menderes Cad. No:48/B7 Gümbet / Bodrum/ Muğla

Telefon : 0090 252 319 06 65

Elektronik İletişim Adresi : info@grammytravelservice.com

Yetkili Denetim Mercii : Türkiye Seyahat Acentaları Birliği – 0212 236 49 66