Türkçe Türkçe
    En İyi Efes Turu En İyi Efes Turu En İyi Efes Turu En İyi Efes Turu

En İyi Efes Turu

0 yorum 0 yorum
130,00€
KDV Hariç: 130,00€
Miktar:
-
+
Ürün Kodu: OT-ENIYIEFES
* Tarih:
  • Süre: Yaklaşık 8 saat
  • Kişiye Özel: Hergün
  • Gezilecek Yerler: Isa Bey Camii, Efes Şehri, Meryem Ana Evi, Efes Artemis (Diana) Tapınağı
  • Öğle yemeği: Açık büfe, Türk mutfağından seçmeler

Turumuza İsa Bey Camii ile başlıyoruz ve daha sonra Küçük Asya’nın (Anadolu’nun) batı kıyısında yer alan daha sonraları önemli bir Roma kenti olan antik Yunan kentine gidiyoruz, burada Antik Efes’te bulunan Celsus kütüphanesini, Hadrian Tapınağını ve Trajan Çeşmesi’ni geziyoruz.

Tarihi mermer sokakta yürüdükten sonra St. Paul’un vaaz verdiği Büyük Tiyatro’ya varıyoruz. Yerel bir Türk restoranında açık büfe öğle yemeği verilecektir. Öğleden sonra, Türk halılarının elle nasıl dokunduğunu görmek için halı kooperatifini ziyaret edeceğiz. Daha sonra kendisinin hayatının son günlerini geçirdiği yer olduğuna inanılan Meryem Ana evini ziyaret edeceğiz. Ve Dünya’nın yedi harikasından biri olan Artemis (Diana) Tapınağı nı göreceğiz.

Turumuzun sonunda yapılacak olan Deri Moda gösterimi ile turumuz oldukça eğlenceli geçecektir.

UYARILAR:

Tura katılmak isteyen konuklarımızın yaklaşık 2,5 mil (4 km) uzunluğundaki bozuk zeminden ve kaldırım taşlarından oluşan yolda, eğimli zeminde ve 10-30 adımlık merdivende yürüyebilecek durumda olması gerekir. Gölgelik alanların kısıtlı olmasından dolayı bir şapka ve mümkün olduğunca çok güneş kremi bulundurmaları ve ayrıca rahat bir ayakkabı giymeleri önerilir. Sıkışıklığı önlemek adına tur planında değişiklik yapılabilir. Konukların yaralanmamaları için mümkün olduğunca adımlarına dikkat etmesi gerekir.

Tur Fiyatına Dahil Olanlar;Havaalanı veya Otel – Otel veya Havaalanı transferleri, Sigorta, Öğle yemeği Profesyonel resmi tur rehberleri, Giriş ücretleri, Klimalı sigara içilmesi yasak araçlar

Tur Fiyatına Dahil Olmayanlar;İçecekler, Kişisel harcamalar, Tur fiyatına dahil olduğu belirtilmemiş her şey

Fiyatlar, minimum iki kişilik olup kişi başına fiyatlardır.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz: