Türkçe Türkçe

At Biniciliği

0 yorum 0 yorum
35,00€
KDV Hariç: 35,00€
Miktar:
-
+
Ürün Kodu: HRSRDNG
* Tarih:


Bodrum ‘da da tatil beklentilerinizi karşılamak için pek çok seçeneğiniz var. Deniz, kum, güneş, eğlence, rüzgar sörfü, golf, dalış, yürüyüş. Bu liste uzayabilir. Ama bir şey var ki; Bodrum doğasının en güzel yerlerini görmek, yeşil bitki örtüsünün bizi karşıladığı alanları at sırtında gezmek başka bir seçeneğiniz olabilir. 

İster binicilik dersleri almak isteyin, ister keyifli bir safari deneyimi yaşamak… Bütün bu isteklerinize uygun hem insana en yakın hayvan dostlarımız atlar, hem de bu hizmetlerin en güzelini sunacak hayvan dostu doğa tutkunu Bodrumlular sizi bekliyor. Bir kere  bindikten sonra ata binmek vazgeçilmez bir tutkunuz olacaktır.

Daha önce ata binmemiş kişiler için her ne kadar zor gibi görünse de, bu aktivite belli kurallardan oluşuyor. Kurallar yerine getirildiğinde ise uygulaması çok basit. İlk kural ‘acemiye usta at’ ve ‘ustaya acemi at’. Bunun nedeni; usta atların acemi binicileri rahatça üzerlerinde taşımaları ve öğrenme sürecinde yardımcı olmaları. Ata bindikten sonra dengeyi sağlamanız gerekiyor. Önemli olan sizin tek başınıza dengenizi sağlayabilmeniz. Gerisi keyfini çıkartmak.

10:00 : Otelden alınış
10:20 : At çiftliğine varış
10:30 : Atları tanıma ve binicilik eğitimi
11:00 : Bir saat safari
12:00 : At çiftliğine dönüş
12:30 : Otele dönüş

Hergün

Dahil Olan Hizmetler

•    Transfer
•    Profesyonel eğitmen 
•    Sigorta

 

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz: