Türkçe Türkçe
    Dalış Dalış Dalış Dalış

Dalış

0 yorum 0 yorum
45,00€
KDV Hariç: 45,00€
Miktar:
-
+
Ürün Kodu: SCBDVNG
* Tarih:

Sualtını merak eden, donanımlı dalışı deneyimlemek isteyenlere uzman dalgıçlarımız eşliğinde tanıtım amaçlı deneme dalışları yaptırıyoruz. 30 Dakika süren deneme  dalışlarımızla sualtı dünyasına “Merhaba” diyebilirsiniz. En güzel dalış noktalarında günde 1 veya 2 deneme dalışı yaparak yeni bir dünyayı keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Sualtı dünyasıyla tanışıp ondan ve dalmaktan keyif alanların bir sonraki adımı sertifikalı dalgıç olmak ve zaman içerisinde seviyesini yükseltmektir. Misafirlerimizin talepleri doğrultusunda düzenlediğimiz kurslarımızla yeni dalgıçlar yetiştiriyoruz. Farklı seviyeler için sunduğumuz PADI, CMAS ve SSI kurslarımızdan dilediğinizi seçebilir ve seviyenize uygun olan kursu başarı ile tamamlayarak sertifikanızı alabilirsiniz.

Deneme dalışları, kurslar ve özellik gerektiren dalışlar için eğitim dalışları dışında, sadece dalış yaparak tecrübe ve becerilerini arttırmak isteyen sertifikalı dalgıçlara da kaliteli hizmet sunuyoruz. Misafirlerimizin sorunsuzca dalabilmeleri için dalış planlaması yapıyor ve dalış öncesi brifing veriyoruz. Dalış noktalarını iyi bilen uzman dalgıçlarımızla gruplara liderlik ederek sualtında en iyi vakti geçirmenizi sağlıyoruz.

Günübirlik dalış turlarımıza katılan fakat donanımlı dalış yapmak istemeyen veya dalışlarından arta kalan zamanlarını değerlendirmek isteyen misafirlerimiz de şnorkel yaparak sualtı keyfine ortak olabilirler.

09:15 :  Otelden alınış 
09:30 :  Tekneye varış   
10:30 :  Bilgilendirme
    Dalış ve yüzme molası  
13:00 :  Öğle yemeği 
    Dalış ve yüzme molası  
16:30 :  Otele dönüş 

Hergün

Dahil Olan Hizmetler

•    Transfer
•    Sigorta
•    Profesyonel eğitmenler
•    2 dalış 
•    Ekipmanlar
•    Öğle yemeği

Extra 

•    İçecekler
•    Fotograf  ve cd 

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz: